Home > Všechny příspevky > Optimcore novinky > Optimcore se mění

Na začátku října jsme změnili strategické zaměření a směřování Optimcore. Přestáváme být firmou, která vyvíjí vlastní nástroj a měníme se na firmu poskytující služby v oblasti CRO – optimalizace konverzního poměru. Od dnešního dne již nebude možné se registrovat a přihlásit do systému Optimcore. Tuto možnost necháváme jen platícím zákazníkům.

Děkujeme všem uživatelům Optimcore za důvěru. Za 14 měsíců prošlo testy vytvořenými přes Optimcore miliony uživatelů a jsme rádi, že jsme tak dokázali přispět alespoň trochu ke zlepšení celého CRO a UX odvětví. Měli jsme těsně před vydáním nových funkcí, které by nás dostaly zase o něco víc na mapu testovacích nástrojů – zejména automatická segmentace bylo něco, co drtivá většina nástrojů nemá k dispozici a celé léto jsme na tom tvrdě dřeli. V současné době ale již nebudeme investovat další zdroje do vývoje.

K rozhodnutí nás vedly dvě hlavní okolnosti

  1. Čím dál víc našich klientů využívá naše full servisové služby: jak nástroj, tak i služby v oblasti optimalizace konverzního poměru. Dokázali jsme již mnoha klientům významně zvednout konverzní poměr a obrat. V tom vidíme větší hodnotu než jen poskytování softwaru. Odstřihnutí vývoje Optimcore nám dá více prostoru rozvíjet tyto vztahy.
  2. Před pár týdny se spustila uzavřená beta A/B testovacího nástroje Google Optimize. Po prozkoumání jsme si uvědomili, že tohle je přesně ten produkt, který jsme vždy chtěli postavit. Google ho postavil za nás a ještě plánuje nabízet zdarma. Staneme se jeho nadšenými uživateli.

V případě jakýchkoliv otázek či zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na petr@optimcore.com

Zároveň, pokud hledáte alternativu k Optimcore, můžeme doporučit registrovat se do beta verze Google Optimize https://optimize.google.com/optimize/signup/, případně placené nástroje jako je VWO, Optimizely nebo ABtasty.

Za Optimcore,
Petr Bláha

P.S. Než patřičně upravíme naše mateřské stránky, zůstáváme chvíli hostovaní na našem blogu.

P.P.S. S nástroji jsme úplně neskončili, naše chuť vyvíjet je příliš silná :). Spustili jsme nový nástroj, který umožňuje jednoduše měnit obsah a vzhled stránek. Jak pro krátkodobé “seasonal promotions” (což ocení markeťáci), tak pro dlouhodobé úpravy (což je super pro majitele webů se špatným nebo žádným CMS). Vše je zaměřeno na uživatele bez znalostí HTML. Najdete ho na adrese: https://www.alterly.com/

Leave a Reply